Кількість учасників небанківського фінансового ринку в листопаді зменшилася з 1 572 (станом на 31 жовтня) до 1 522 (станом на 30 листопада). Про це повідомляється на сайті Національного банку України.
Новини за тегом: "фінансові послуги"
У листопаді на ринку небанківських фінпослуг з'явився один новий гравець, а 51 учасник залишив ринок
Національний банк України визначив додаткові вимоги до договорів про надання фінансових платіжних послуг, укладених небанківськими надавачами платіжних послуг та банками зі споживачами, в межах реалізації норм Закону України "Про платіжні послуги". Про це повідомляється на сайті регулятора.
Національний банк України опублікував огляд, у якому зазначив, які зміни відбулися в секторі небанківських фінансових установ упродовж IІ кварталу 2022 року.
Головне з огляду НБУ розповів у своєму Телеграм-каналі.
Національний банк України актуалізує підходи до регуляторних вимог на ринку небанківських фінансових послуг.
Корисна інформація про умови надання фінансових послуг у період воєнного стану, яку НБУ опублікував у своєму Телеграм-каналі.
Обслуговування кредитів
▪️Національний банк дозволив банкам не враховувати несплату за кредитами як прострочення упродовж дії воєнного стану та 30 днів після цього, якщо несплата пов’язана із російською агресією.
У січні кількість учасників небанківського фінансового ринку зменшилася до 1 892 (станом на 31 січня) з 1 893 (станом на 31 грудня минулого року).
Національний банк України опублікував на своєму сайті для громадського обговорення зміни до низки нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку небанківських фінансових послуг.
Запропоновані зміни дадуть змогу актуалізувати такі питання:
До 1 лютого 2022 року надавачі фінансових послуг (крім операторів поштового зв’язку) мають подати до Національного банку заповнені таблиці 1, 2 опитувальника (додаток 6 до ліцензійних умов) та документи, що підтверджують повноваження представника надавача фінансових послуг. Про це Національний банк України нагадав у своєму Телеграм-каналі.
Кредитний договір, укладений онлайн, має таку саму юридичну силу, що й звичайний паперовий. Проста істина, яка, на жаль, все ще викликає запитання в споживачів.
Тож Національний банк у своєму Телеграм-каналі нагадав про юридичні аспекти оформлення позики через сайт чи мобільний додаток фінансової установи.