09.12.2022

Національний банк України звертає увагу банків, небанківських фінансових установ, інших надавачів фінансових послуг, операторів платіжних систем та страхових ( перестрахових) брокерів, що з 19 листопада 2022 року встановлена заборона на обіймання посад: 

11.02.2022

Національний банк України за результатами нагляду у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення за діяльністю банків та небанківських фінансових установ, а також валютного нагляду в січні 2022 року застосував до трьох банків та семи небанківських фінансових установ заходи впливу. 

Так, заходи впливу застосовано до: 

09.02.2022

Національний банк запровадив дистанційний підхід до проведення виїзних перевірок банків та небанківських установ у сфері фінансового моніторингу, валютного нагляду, нагляду з питань реалізації і моніторингу ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) в умовах карантину.

04.01.2022

Національний банк України в 2022 році запланував проведення виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства України в 17 банках та 27 небанківських установах. Про це йдеться на сайті регулятора. 

03.12.2021

У 2022 році Національний банк України вперше проведе секторальну оцінку ризиків небанківських фінустанов щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.  

01.12.2021

Академія фінансового моніторингу запрошує взяти участь в інтегрованій панельній дискусії «Фінансовий моніторинг 2021», яка відбудеться 2 та 3 грудня цього року в онлайн-форматі.

У роботі конференції візьмуть участь представники державних органів,  фінансових і наукових організацій та установ, міжнародні та національні експерти в сфері запобігання та протидії.

25.11.2021

3 грудня Академія фінансового моніторингу анонсує проведення спеціального вебінару для суб’єктів первинного фінансового моніторингу фінансових установ на тему: "Автоматизація процесів  фінансового моніторингу: регуляторні вимоги та приклади практичного застосування".

22.11.2021

6 - 9 грудня Державний навчальний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» запрошує на спеціальне навчання / підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідальних працівників страхових установ, ломбардів, кредитних спілок, фінансових компаній, кредитних установ.

Відповідно до законодавства, представники ринку фінансових послуг є суб'єктами первинного фінансового моніторингу.

11.11.2021

Суб’єкти первинного фінансового моніторингу – небанківські установи повинні до 27 листопада 2021 року зняти з обліку в Держфінмоніторингу всі свої відокремлені підрозділи, які не є окремими юридичними особами та яким не надано дозвіл самостійно подавати інформацію з фінансового моніторингу.

02.11.2021

8 - 11 листопада Державний навчальний заклад післядипломної освіти Академія фінансового моніторингу анонсує проведення спеціального навчання / підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідальних працівників страхових установ, ломбардів, кредитних спілок, фінансових компаній, кредитних установ.

Відповідно до законодавства, представники ринку фінансових послуг є суб'єктами первинного фінансового моніторингу.